Please update your Flash Player to view content.

Nástup na ubytování(check in) po 16.00hod, Vyklizení chatky v den odjezdu(check out) 10.00hod.

Autokemp

LTD chatky- tyto chatky nabízejí možnost levného ubytování. Jsou vybaveny jednoduchým zařízením- 2x dvoupatrová postel, stůl se židlí, dvě skřínky a lůžkoviny (povlečení možno za poplatek).

Chatky standard- všechny chaty jsou vybaveny základním nábytkem, lednicí, letním nábytkem před chatou a lůžkovinami s povlečením. Sociální zařízení je společné v areálu. Chatku, která by vám vyhovovala si můžete vybrat zde. Topení za příplatek.

Stanování- nemáme konkrétně vytyčený prostor pro tyto účely, stan si můžete postavit kdekoli v areálu na ploše 22000m2. Možnot zapůjčení zahradního nábytku.

Karavanové stání- stání v klidné nebo centrální části kempu s výhledem na bazén a dětské hřiště s elektrickou přípojkou. Pokud by vám místo stanovené pro tyto účely nevyhovovalo, je možné parkovat na jakémkoliv místě v areálu.

Apartmán dolní- nachází se v přízemí hlavní budovy. Jeho součástí je pokoj s palandou, obývací pokoj se dvěma lůžky, kuchyň s jídelním stolem, předsíň, wc a koupelna s vanou. mezi základní vybavení patří: televize, lednice, rychlovarná konvice a dvouplotýnkový vařič.

Apartmán horní - je umístěn v 1.patře hlavní budovy. Jeho součástí jsou 2 pokoje se dvěma lůžky, kuchyň vybavená dvouplotýnkovým vařičem, lednicí, varnou konvicí a jídelním stolem, dále je k dispozici WC a sprchový kout. Možnost přistýlky. Krásný výhled na bazén a horní část kempu.

Mobilní dům - pro max. 6 osob stojí v klidné části kempu. Má dvě ložnice se dvěmi lůžky, jednu ložnici s manželskou postelí, velký obývací pokoj s rozkládací pohovkou a plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnu s wc a sprchovým koutem. Před mobilním domem je venkovní posezení a gril.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ubytovaní

Kemp Alegro
Kristýna Vrkočová
 
 Tel.777 896 674 
Tel.731 896 691
 
Email:
 
  
TOPlist